A woman jumps from a cliff into the abyss.

Šuoliai su guma yra ekstremalus sportas, kuris pastaraisiais metais tampa vis populiaresnis. Šokant nuo aukšto statinio, pavyzdžiui, tilto, bokšto ar krano, prie kulkšnių pritvirtinta elastinga virve arba guma. Šokinėjama nuo aukštų konstrukcijų. Tam idealiai tinka įvairųs televizijos ar kiti aukšti bokštai, didelės užtvankos, aukšti tiltai, specialųs kranai, išsikišusios uolos ir panašiai (LIetuvoje tam puikiai pasitarnauja Vilniaus televizijos bokštas). Virvė amortizuoja kritimo smūgį ir leidžia jums atšokti atgal į orą, todėl patirsite laisvo kritimo jaudinančią patirtį, kurios niekur kitur nepatirsite.
Prieš bandydami atlikti pirmąjį šuolį su guma, turite atkreipti dėmesį į keletą svarbių saugumo aspektų. Būtinai naudokitės patyrusio instruktoriaus, kuris turi reikiamą kvalifikaciją ir tinkamą įrangą šiam darbui atlikti, paslaugomis. Be to, prieš dalyvaudami įsitikinkite, kad buvote tinkamai apmokyti visais šio sporto aspektais. Dėvėkite tinkamą aprangą ir avalynę, taip pat visas apsaugos priemones, kurias rekomenduoja instruktorius. Svarbiausia, visada laikykitės instruktoriaus nurodymų ir niekada nebandykite atlikti šuolio be jo priežiūros.
Šuoliai su guma yra adrenalino kupina veikla, kuria gali mėgautis įvairaus amžiaus ir įgūdžių lygio aistrų ieškotojai. Tinkamai pasiruošus ir pasirūpinus sauga, tai gali būti nepaprastai naudinga patirtis. Taigi, jei ieškote jaudinančio būdo suvirpinti širdį ir pakelti adrenalino lygį. Šuoliai su guma gali būti puikus užsiėmimas jums. Tik nepamirškite, kad saugumas visada turi būti pirmoje vietoje!